KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15443006
nr 1544 3006
Etsning
Marianne Arnbäck. "Elddjur". Signerad, numrerad 17/200. Etsning. Bildmått: 14x12 cm, yttermått inklusive ram: 21x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:20:31
27/5 08:29:53